Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Ako nekoga zanima online uzimanje kesa xD

Go down 
2 posters
AuthorMessage
H2G-PoisoN
Dota Squad Leader
Dota Squad Leader
H2G-PoisoN


Number of posts : 120
Age : 34
Localisation : AZEROTH!!! xD
Registration date : 2007-04-11

Ako nekoga zanima online uzimanje kesa xD Empty
PostSubject: Ako nekoga zanima online uzimanje kesa xD   Ako nekoga zanima online uzimanje kesa xD EmptyMon 10 Dec 2007, 22:29

Ja poceo da se malo zaebavam sa ovim... Moze da se uzme neka kinta,ali na malo duze vreme.... Ali posto bukvalno nista ne radis i nije tolko lose...
Evo kratko uputsvo... (ovaj kes ako nemate kreditnu karticu mozete da koristite samo preko paypala za kupovinu na netu sto i nije lose)
Znaci prvo se regujete na
PAY PAL
Uzmite premium type of account!
Kad dodjete do dela kad trebate da stavljate kreditnu karticu samo udarite cancel i nastavite sa registracijom...
E sad imate ovaj sajt
AdBux na koji se isto regujete i tamo stavite da ocete da primate kes preko paypala i stavite account koji ste napravili na paypalu...
Posle toga tamo imate neke linkove na koje trebate da kliknete i sacekate da ucita stranicu i onda vam se doda neka sica na racun(ali malo po malo xD). Na pocetku imate npr 8 linkova i posle sat-2 refeshujete imate jos jedan i tako se pojavljuju novi i novi... E sad da se ne bi zaebavali sa time imate program koji auto refreshuje tu stranicu i kad se pojavi novi link program ga otvori... Evo linka
DOWNLOAD
Tako da mozete to da ostavite svaku noc ili kad odete u skolu/poso/grad i dobijate te pare... Najmanji iznos koji vam prebacuju na paypal je 10$ i prema mojoj racunici to se dobije za malo vise od mesec dana(mozda i manje ne znam xD)... Ali bukvalno nista ne radite...
Nisam verovao da ovo radi,ali jedan ortak je vec uzeo kes tako da sam i ja poceo malo da se zajebavam Smile Ne mrzi me da samo ukljucim program za neki kes xD ehehe Ae pa ako nekog zanima nek proba.... Razz Ja reko da
podelim sa vama mozda nekog zainteresuje Smile Ae pozzzz Razz king P.S. ovaj link koji sam vam dao je refer link i pravi se neka kao grupica kad npr ja kliknem na link vi dobijete 0.0001 tako nesto xD Ali o5 i to je nesto xD
Back to top Go down
H2G-Z
h2G Dota Member
h2G Dota Member
H2G-Z


Number of posts : 74
Age : 35
Localisation : Right corridor xD
Registration date : 2007-04-11

Ako nekoga zanima online uzimanje kesa xD Empty
PostSubject: Re: Ako nekoga zanima online uzimanje kesa xD   Ako nekoga zanima online uzimanje kesa xD EmptyWed 12 Dec 2007, 21:20

Ovaj autoclick program je prestao da radi a zbog njega mi se ubagovao Firefox pa nije hteo da mi se konektuje na forum Evil or Very Mad
Back to top Go down
H2G-Z
h2G Dota Member
h2G Dota Member
H2G-Z


Number of posts : 74
Age : 35
Localisation : Right corridor xD
Registration date : 2007-04-11

Ako nekoga zanima online uzimanje kesa xD Empty
PostSubject: Re: Ako nekoga zanima online uzimanje kesa xD   Ako nekoga zanima online uzimanje kesa xD EmptyMon 17 Dec 2007, 00:55

Ovo ide JAKO sporo...
Otelio sam se dok sam dobio 0.41$ !!! Mad
Verovatno bi se isplatilo kada bi kombinovao vise sajtova odjednom - posto potoji jos mnogo sajtova poput ovog.
Back to top Go down
H2G-PoisoN
Dota Squad Leader
Dota Squad Leader
H2G-PoisoN


Number of posts : 120
Age : 34
Localisation : AZEROTH!!! xD
Registration date : 2007-04-11

Ako nekoga zanima online uzimanje kesa xD Empty
PostSubject: Re: Ako nekoga zanima online uzimanje kesa xD   Ako nekoga zanima online uzimanje kesa xD EmptyMon 17 Dec 2007, 11:37

H2G-Z wrote:
Ovo ide JAKO sporo...
Otelio sam se dok sam dobio 0.41$ !!! Mad
Verovatno bi se isplatilo kada bi kombinovao vise sajtova odjednom - posto potoji jos mnogo sajtova poput ovog.

Pa ti oces da ti daju 100000000$ zato sto klikces na link??? Budi malo realan Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Ako nekoga zanima online uzimanje kesa xD Empty
PostSubject: Re: Ako nekoga zanima online uzimanje kesa xD   Ako nekoga zanima online uzimanje kesa xD Empty

Back to top Go down
 
Ako nekoga zanima online uzimanje kesa xD
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Knight online!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Off-Topics :: Svashtara-
Jump to: